• Her türlü ingilizce çeviri talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Teknik çevirilerde çok uygun fiyatlar. Lütfen teklif isteyiniz.
  • Öğrenciler için müthiş kampanya! Öğrencilere, çevirilerde %10 indirim uyguluyoruz. Her türlü tez veya teknik, bilimsel çeviri için bize ulaşınız.
  • Noter onaylı tercüme için yeminli tercümanlarımız hizmetinizdedir.
apostille

Apostil, temelde bir belge onay sistemidir. Ve işleyiş kuralları 1961 yılında, Lahey Konvansiyonu’nda sistematize edilmiştir. Bir belgenin gerçekliğinin onaylanarak, bir ikinci ülkede yasal olarak geçerliliğinin sağlanmasını tespit ve ifade eder.

Bir apostil belgesi, temel mantık olarak; düzenleyen makamın adını, belge numarasını, mühür-kaşe ve yetkili imzalarını içinde barındırmalıdır. Apostile konu olan tercüme belgenin düzenlendiği yer, ülke, tarih, belgede imza ve onayı olan kişi ve kurumların adları, imza ve kaşeleri sabit bulunmalıdır.

Bu çerçevede Bizler de, her türlü apostil belgesi ihtiyaçlarınızda; uzman ve deneyimli ekibimizle siz Değerli Müşterilerimize, en kaliteli hizmeti vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.