• Her türlü ingilizce çeviri talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Teknik çevirilerde çok uygun fiyatlar. Lütfen teklif isteyiniz.
  • Öğrenciler için müthiş kampanya! Öğrencilere, çevirilerde %10 indirim uyguluyoruz. Her türlü tez veya teknik, bilimsel çeviri için bize ulaşınız.
  • Noter onaylı tercüme için yeminli tercümanlarımız hizmetinizdedir.
hakkımızda

Her türlü İngilizce çeviri ihtiyaçlarınızda; hız, kalite ve uygun fiyat arıyorsanız hizmetinizdeyiz. Biz diyoruz ki profesyonel çeviri bizim işimiz! 25 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimizi; en ekonomik şartlarda, en hızlı sürede ve en üst kalite seviyesinde çeviri hizmeti sunmayı temel ilke edinerek; Siz, değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Akıl almaz bir hızla gelişen bilişim teknolojileri sayesinde koskocaman dünyamız, küçücük bir köy haline geldi. O hiç yıkılmaz ya da aşılmaz sandığımız ekonomik, sosyal, kültürel ve mesafelere dayanan sınırlar, uzaklık birimleri yerle bir oldu. Ve tüm bu inanılmaz etkileşimin temel unsuru ise hiç şüphesiz ki dil. Evrensel etkileşim ve iletişim dili denilince de pek tabi ki İngilizce.

İşte bizler de özellikle İngilizce lisanı üzerinde uzmanlaşmış bir ekibiz. Ve günümüz dünyasının o muhteşem hızına rahatlıkla ayak uydurarak; gizlilik taahhüdü çerçevesinde, en kaliteli ve hızlı çeviri hizmetini, en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaya çalışmaktayız. İşin doğrusu, bu konuda çok ama çok iddialıyız. Ve sürekli olarak kendimizi yeniliyor, geliştiriyor, kendi öğrenme sürecimizi devamlılıkla, sistematik bir biçimde yönetiyoruz.

Konusunda uzmanlaşmış ve deneyim kazanmış saygın mütercim-tercüman kadromuzun toplam profesyonel başarı performanslarını, hiç şüphe yok ki sahip olduğumuz son sistem iletişim ve bilişim teknolojilerimiz sayesinde çok daha ötelere taşıyarak; daha üst kalite ve verimlilik seviyelerindeki neticelere odaklanan ve zor rekabet edilebilen sinerjik başarıyı hedeflemekteyiz.

Ve bu noktada çevirisi yapılan metinlerin tekrar kontrolleri, terminolojik, teknik, yazımsal ve biçimsel uyum ve bütünlüğü esasında çok hassas çalışmalar yürütmekteyiz.

Değerli Müşterilerimiz,

Dünya üzerinde iş yapmakta olduğunuz partnerlerinize karşı doğru temsil ediliyor olmanızın ne derecede önemli olduğunu çok ama çok iyi biliyoruz. Ve bir şeyin daha bilincindeyiz ki her yıl hatalı ya da noksan tercümelerden dolayı milyonlarca dolarlık dış ticaret kayıpları yaşanıyor ülkemizde.

İzmir’in pek çok farklı bölgesindeki onlarca noterlikte, yeminli tercüman olarak kayıtları bulunan, özellikle İngilizce konusunda uzmanlaşmış ve akademik kariyer sahibi, deneyimli, yetkin çevirmenlerimizle; terminoloji ve jargon problemi yaşamaksızın, her türlü ve zor, hukuksal, edebi, teknik, ticari ve benzeri pek çok metnin çevirisini; kalite-fiyat-hız-gizlilik ilkelerinden kesinlikle ödün vermeden sizlere sunmaktan büyük memnuniyet ve haz duyacağız.

Özellikle toplu işlerde olmak üzere tüm hizmetlerimizde, yaşamakta olduğumuz dönemin global ekonomik zorluklarını da göz önünde bulundurarak, Siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatları sunmaya gayret etmekte, Sizin ve Şirketinizin bütçesine katkıda bulunmak adına adımlar atmaktayız.

Çalışma hayatından finansal piyasalara, kültür-sanat etkinliklerinden hukuksal gelişmelere, spor dünyasından iş yaşamına kadar akla gelebilecek her alandaki; akademik, edebi, ticari, hukuki, tıbbi, bilimsel, askeri, mimari, sosyal ve benzeri her türlü metinlerinizi gönül rahatlığıyla; tecrübeli, yetkin ve son sistem iletişim ve bilişim teknolojilerini kullanmakta olan uzman çevirmenlerimizin ehil ellerine bırakabilirsiniz.

Hem de en hızlı sonucu, en uygun fiyatlara almak şartıyla.

Uzun soluklu bir işbirliği arzumuzu sizinle paylaşıyor, Siz’lerden gelecek olan her türlü eleştiri ve önerileri de önemle dikkate alacağımızı bilmenizi istiyoruz.

smyrna tercüme hakkında tercüme hizmetlerimiz tercüme alanlarımız neden smyrna tercüme Bize ulaşın