• Her türlü ingilizce çeviri talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Teknik çevirilerde çok uygun fiyatlar. Lütfen teklif isteyiniz.
  • Öğrenciler için müthiş kampanya! Öğrencilere, çevirilerde %10 indirim uyguluyoruz. Her türlü tez veya teknik, bilimsel çeviri için bize ulaşınız.
  • Noter onaylı tercüme için yeminli tercümanlarımız hizmetinizdedir.
neden smyrna

25 YILLIK DENEYİM

Çeyrek asırlık tecrübenin tercümesini yapmak gerekirse; kalite, hız, güven ve uygun fiyat olarak ifade edebiliriz kolaylıkla. 25 Yıl ötesinden bugüne getirmiş olduğumuz deneyim ve bilgi birikimimizi, siz Değerli Müşterilerimize, bir katma değer olarak yansıtabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz bugün.

HER ALANDA TERCÜME

Akla gelebilecek her türlü alanda tercüme faaliyeti yapmaktayız. Noterden tasdikli olması zorunlu olan resmi tercümeler, yeminli tercüme metinleri, akademik makale, bildiri-tebliğ ve poster tercümeleri, kültürel ve sanatsal, iş ve ticari hayata dair tercümeler, kitap ve edebi metin tercümeleri, teknik, hukuksal, tıbbi, eğitimsel tercümeler, Avrupa Birliği (AB-EU) programları tercümeleri gibi, örneklerini çok daha fazla artırabileceğimiz alan ve konudaki çeviri ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz.

BİZE GÜVENİN

Bizler, siz Değerli Müşterilerimize vermiş olduğumuza inandığımız doğru-hızlı-güvenli hizmet kalitemize olan inancımızla; içinde bulunduğumuz tercüme sektöründe önemli bir boşluğu doldurduğumuzu düşünüyoruz. Üzerimizdeki sorumluluğun bilinciyle; gelişme ve yenilikleri eşzamanlı olarak takip ediyor, kendimizi sürekli olarak yeniliyor, geliştiriyoruz. Mükemmellik yolcuğuna çıkmış mükemmellik arayıcıları ve “daha iyi”nin müptelalarıyız. Bu nedenle de “kalite” denen olgunun önemini çok ama çok iyi biliyoruz. İşte bu nedenle, akademik kariyere ve bilgi birikimine sahip deneyimli kadromuza güvenmeniz için çok nedeniniz var.

DOĞRU ÇEVİRİ

Çeviri kavramının dünya üzerindeki en saygın teorisyenlerinden olduğu kabul edilen Newmark, tercüme terimini en kısa yoldan şöyle tarif eder: “Herhangi bir dildeki mesajın, aynı etkiyi uyandıracak şekilde başka bir dilde ifade edilmesidir çeviri”. İşte bu kısa ve öz tanımdan da rahatlıkla anlaşılacağı üzere tercüme sektöründe “doğru çeviri”, olmazsa olmaz ilk kuraldır. İşte biz de çevirilerimizi; firmamız bünyesindeki çevirmenlerimizle, gerekli olan sayı ve özellikteki sözlüklerimiz ve veritabanımızdan yararlanmak, gelişmiş bilişim ve iletişim teknolojilerimizi kullanmak suretiyle yapmakta, ikili-üçlü kontrollerimizden geçirerek müşterilerimize sunmaktayız. Buradaki temel gayemiz, hatalı ya da eksik çeviriden dolayı müşterilerimizin hiçbir şekilde mağduriyet yaşamaması, tam aksine, vermiş olduğumuz etkin tercüme hizmetinin, kendilerine bir katma değer yaratmasıdır.

ZAMANINDA TESLİM

Günümüz dünyasında en değerli mefhumun “zaman” olduğunun son derece farkında olan bir ekip olarak; doğru, güvenilir ve kaliteli çeviri hizmetini, müşterilerimize en kısa zamanda; bundan da öte söz verdiğimiz terminde teslim etmeyi en temel ilkelerimizden biri olarak kabul ettik ve hayata geçirdik.

smyrna tercüme hakkında tercüme hizmetlerimiz tercüme alanlarımız neden smyrna tercüme Bize ulaşın