• Her türlü ingilizce çeviri talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Teknik çevirilerde çok uygun fiyatlar. Lütfen teklif isteyiniz.
  • Öğrenciler için müthiş kampanya! Öğrencilere, çevirilerde %10 indirim uyguluyoruz. Her türlü tez veya teknik, bilimsel çeviri için bize ulaşınız.
  • Noter onaylı tercüme için yeminli tercümanlarımız hizmetinizdedir.
notertasdikli-onaylı

Noter onaylı-tasdikli çeviri; yeminli-onaylı çevirmenler tarafından tercüme edilen metinlerin, noter tarafından onaylanması, tasdik edilmesidir.

Belgelerin sunulacağı makamın, yeminli tercüman tarafından çevrilen tercüme metin için resmi onay talep etmesi durumunda, noter tasdiki gereklidir.

Bizler de, İzmir’in çeşitli yerlerindeki noterlerde yeminli tercümanlık kaydı bulunan uzman çevirmenlerimizle; pasaport, transkript, diploma, kimlik, ihale dosya ve evrakları, finansal evraklar, banka belge ve dekontları, sözleşmeler, marka-patent belgeleri, araştırma ve kapasite raporları, ÇED raporları, sigorta ve ekspertiz raporları, hastane epikriz raporları ve benzeri belge ve evrakın yasal sorumluluk gerektiren, noter onaylı-tasdikli çevrilerini yapmaktayız.

smyrna tercüme hakkında tercüme hizmetlerimiz tercüme alanlarımız neden smyrna tercüme Bize ulaşın